* ההשתתפות ללא תשלום אך מחייבת הרשמה מראש

פאנל מומחי שימור פוריות

על כל החסמים והמכשולים בתהליך שימור פוריות

לאחרונה עולה המודעות יותר ויותר לכל הקשור לנושא שימור פוריות מתוך בחירה, וכמו כן, קיימת עלייה בשכיחות ביצוע התהליך, בארץ ובעולם, והן בקרב קהלים חדשים.

אולם - עדיין ישנן נשים רבות שהיו מעוניינות לשמר את הפוריות שלהן, בין אם מסיבה אישית, משפחתית, או מקצועית, ובכל זאת - משורה של סיבות, הן נמנעות מכך, או דוחות את הפעולה (ומצטערות בדיעבד) לזמן שכבר הופך לדקה ה-90 ולעתים למאוחר מדי.

הסיבות האלו אמיתיות ושכיחות, ולרוב מקורן במידע מועט, שגוי, בפחדים או סיבות רגשיות.

בדיוק בשביל זה אנחנו מקיימים שידור חי עם פרופ' רבל מביה"ח אסף הרופא, ד"ר יוסי חסון מביה"ח איכילוב, ד"ר גיל פאר-ניצן מביה"ח כרמל, כדי להציג את התמונה המלאה - כך שכל אחת תוכל לבחור את ההחלטה הכי טובה עבורה. 

פרופ׳ אריאל רבל, יליד שטרסבורג, צרפת. אב לארבעה. גדל ברחובות והשלים לימודי רפואה באוניב׳ העברית. התמחות בהדסה הר הצופים. התמחות על בכירורגיה זעיר פולשנית גינקולוגית ורפואת פריון באוניב׳ טורונטו, קנדה. התמחויות בהיסטרוסקופיה מאוניב׳ פריס. פרופ׳ אורח באוקספורד ובסטנפורד. למד קולנוע באוניב׳ העברית. כתב וביים סרטים קצרים והנחה תוכנית טלוויזיה דרך אלפים הפקות. גר בתל אביב ומתנדב בעמותת אתגרים ובעמותת רופאים לזכויות אדם.

ד"ר יוסי חסון, הינו רופא מומחה בפוריות, גינקולוגיה ומיילדות. בוגר בהצטיינות יתרה של ביה"ס לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר חסון סיים התמחות ברפואת נשים- מיילדות, גינקולוגיה ופריון במרכז הרפואי תל אביב (איכילוב) והתמחות על באנדוקרינולוגיה של הפריון, טיפולי פוריות והפריה חוץ גופית באוניברסיטת McGill שבמונטריאול, קנדה. ד"ר חסון הינו רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי תל אביב (איכילוב), אחראי על תחום שימור פוריות רפואי, ובעל מינוי מרצה בכיר וחבר סגל בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב.

ד"ר גיל פאר ניצן, מנהל מרפאת פוריות במרכז בריאות האישה לין, חיפה.
רופא בכיר ואחראי תחום שימור פוריות ביחידת הפרייה חוץ גופית במרכז רפואי כרמל בחיפה.